V České republice je ochota půjčit peníze příbuzným nebo přátelům vysoká. Nicméně více než třetina takto půjčených peněz se věřiteli nevrátí, proto je nezbytné přistupovat k půjčování s opatrností. Využití nástrojů pro ověření finančního stavu osoby může být klíčem k ochraně vašich financí.

Naše společnost úzce spolupracuje s fintech společností Mizar Lab a.s. a proto Vám nabízíme 5% slevu v aplikaci Čistý štít, ve které lze rychle a snadno zjistit, zda má osoba, které chcete půjčit, čisté finanční konto, nebo jestli nečelí exekuci či insolvenci. Toto prověření by mělo být standardním krokem před poskytnutím jakékoli finanční pomoci. Slevu získáte zadáním promokódu AEGT05ALL při objednávce prověření. Nenechte se překvapit nečekanými finančními problémy. Prověření osoby na v aplikaci Čistý štít může být rozhodující krok k zajištění, že vaše půjčka bude bezpečná.

Zdroj: https://www.novinky.cz/clanek/finance-sedm-z-deseti-lidi-pujci-pribuznym-tretine-z-nich-se-penize-nevrati-40461846

Dne 1.3. 2022 došlo ke splacení aktuálně poslední emise dluhopisů AEG III ve výši 23 000 000 Kč. Všem investorům děkujeme za projevenou důvěru.

V souvislosti s koronavirovou krizí jsme zaznamenali nekalé pokusy o hotovostní inkaso splátek pohledávek. Naše společnost však hotovostní inkaso neprovádí, jedná se tudíž o podvodné jednání! V případě, že byste se s touto praxí setkali, neprodleně kontaktujte Policii České republiky.

Nadále platí, že veškeré platby přijímáme pouze bezhotovostně prostřednictvím převodů mezi bankovními účty.

Na základě rozhodnutí Vlády ČR o Vyhlášení nouzového stavu ze dne 12. 3. 2020 jsme i my nuceni přijmout určitá bezpečnostní opatření.

S platností od pondělí 16. 3. 2020 není možné vyřizovat jakékoliv požadavky osobně na adrese naší společnosti. Vše budeme vyřizovat pouze telefonicky nebo e-mailem.

Tento režim bude trvat do odvolání Nouzového stavu, minimálně však 30 dní.

Na naší bezplatné infolince 800 149 149 jsem připraveni poskytnout Vám jakoukoliv informaci.

 

V dnešní době neustále narůstá počet dluhů, nejvýrazněji u fyzických osob. Pro získání peněz zpět je důležité včasné řešení pohledávek po splatnosti a důkladný výběr inkasní agentury. Jak vybrat společnost, která věřiteli zajistí minimalizaci ztráty z neuhrazených pohledávek?

více