V dnešní době neustále narůstá počet dluhů, nejvýrazněji u fyzických osob. Pro získání peněz zpět je důležité včasné řešení pohledávek po splatnosti a důkladný výběr inkasní agentury. Jak vybrat společnost, která věřiteli zajistí minimalizaci ztráty z neuhrazených pohledávek?

více

Řádně jsme splatili emisi našich dluhopisů. K 27. 12. 2017 došlo ke splacení emise dluhopisů AEG I ve výši 19 900 000 Kč. Všem investorům tímto děkujeme za projevenou důvěru.

více

Po dlouhém promýšlení, diskutování, scházení se s kvalifikovanými web designéry a dalšími odborníky přicházíme s novým vzhledem našich webových stránek, kterými chceme vtisknout našemu virtuálnímu já elegantního, seriózního a svěžího ducha.

více

Spravovat všechny své pohledávky na jednom místě, mít přehled o fázi vymáhání a kontrolovat, zda nespadli dlužníci do exekuce či insolvence, nyní budete moci díky ABEWY portálu. Na portálu intenzivně pracujeme a naším hlavním cílem je ho vytvořit co nejvíce uživatelsky přitažlivým a zároveň jednoduchým tak, aby vám stačilo pár kliknutí a věděli jste vše.

S rostoucím počtem klientů a zakázek roste i naše společnost. Dosavadní místo našeho podnikání neumožňovalo pokrytí našich potřeb souvisejících s rozvojem naší společnosti.

více